Jeśli planują Państwo sprzedać posiadaną nieruchomość, prosimy o wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości i szczegółów współpracy.
Zgłoszenie do sprzedaży ma charakter wyłącznie informacyjny
i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo w sprzedaży.
Nie powoduje także automatycznego umieszczenia oferty na stronie internetowej.

Wszystkie pola obowiązkowe

Dane kontaktowe
Zgłaszający:
Położenie nieruchomości:
Telefon:
E-mail:
Województwo:
Rodzaj oferty (np. pałac, dworek, kamienica itp.):
Oczekiwana cena:


Pliki ze zdjęciami

maksymalny rozmiaj jednego zdjęcia to 6MB
Dodaj zdjęcie
Opis oferty


INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Biuro Konsultingowo – Doradcze DOLANA, Jacek Daniel Białobłocki z siedzibą: Skierniewice, ul. Mszczonowska 38 m 31 („Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w związku z Państwa zainteresowaniem naszą ofertą, celem udzielenia odpowiedzi/przedstawienia ofert zgodnie z zapytaniem zawartym w formularzu kontaktowym (podstawa prawna przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Podanie przez Państwa danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytanie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do Państwa danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i usunięcia, przenoszenia do innego administratora, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Tylko u nas

Reklama nieruchomości